PËRSHKRIME TË PUNËS PËR POZITËN E IMAMIT PËR XHAMI APO QENDRA ISLAME

Dokumente të gatshme dhe shumë të zgjeruara për tu përshtatur për çdo kontekst.

Projekti thirrja.org ka përgatitur disa përshkrime pune për imam dhe udhëheqës fetar të xhamive apo Qendrave Islame të cilat janë shabllone që mund tu hyn në punë institucioneve, organizatave islame, Këshillave të Bashkësive Islame, Këshillave të Xhamive, imamëve dhe atyre që aspirojnë pozitën e imamit.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

SHKARKO [167.00 B]