Shtyllat e shoqërisë që duhet të sfidojnë muslimanët

Gjendja e muslimanëve shqiptarë sot ngjan me gjendjen që Profeti(صلى الله عليه وسلم) kishte me kurejshët në tre vitet e para te misionit të...

Shenjat e kohëve që jetojmë

Shembulli i atyre që u ngarkuan të bartin Teuratin, dhe pastaj nuk e bartën atë, i ngjan shembullit të gomarit që mbart libra!(El-Xhumu’ah 62,...

Muhammed Ali Sabuni ka ndërruar jetë

Sot (19 mars 2021), në Turqi, ka vdekur dijetari mysliman, autori i tefsirit Safvetu et-tefasir, Shejh Muhammed Ali Sabuni. Muhamed Ali Sabuni lindi më 1930...

KBI Kaçanik shpall konkurs për: Imam, hatib dhe mualim

Data: 11 mars 2021 Këshilli i Bashkësisë Islame i Kaçanikut shpall: KONKURS Për plotësimin e vendit të lirë të punës: Imam, hatib dhe mualim në xhaminë e...

KBI Vushtrri shpall konkurs për: Imam, hatib dhe mualim

Data: 3 mars 2021 Këshilli i Bashkësisë Islame i Vushtrrisë shpall: KONKURS Për plotësimin e vendit të lirë të punës: Imam, hatib dhe mualim në xhaminë e...

KBI Pejë: Konkurs për 2 Imam, hatib dhe mualim

30 shtator 2019 Këshilli i Bashkësisë Islame i Pejës shpall: K O N K U R S Për plotësimin e vendit të lirë të punës: 1. Imam, hatib...

Më të lexuarat

v porn tubeglory.net indian garls sex
xxx sex vidoes zambibo.mobi devayani sex
yaoi mind break younghentai.net switch bodies and have noisy sex
for her tube gekso.info 18yoga.com
كس عربى كبير arabsexeporn.net افلام عنتيل المحلة
kinjal dave nude photo indianspornsex.com 3gp xvideos
سكس مترجم طويل samyporn.com صور بنات نار
سكس منازل مصري fatsporn.org نيك الكس والطيز
donkey mating babe4u.info big pussy video
www malu sex indaporn.com lisa ray porn
pundai likeporn.mobi sxemov
where can i watch maria clara at ibarra full episodes superpinoy.net mccoy deleon
sexin kerala bigbobmovs.com jail sex videos
www.xxx movie thefuckingtube.com kannada sex downlod
نيك ام مصريه essgete.com سكس قديم عربى